Elektroinstalace

Elektroinstalace

Poskytujeme komplexní služby v oblasti elektroinstalací, a to jak nové elektroinstalace, tak rekonstrukce nevyhovujících rozvodů. Provádíme také údržbu, pravidelnou kontrolu a servis instalovaných rozvodů a souvisejících zařízení.

Elektroinstalace již dávno není jen o počtu zásuvek a spínačů. Mnohem častěji se v domovní elektroinstalaci prosazují i prvky automatizace a komunikace (ovládání osvětlení, vytápění, žaluzií, ovládíní pomocí telefonu, atd.). V neposlední řadě bývá krom funkce též kladen důraz na stránku designu přístrojů.

Při realizaci instalací jsme připraveni vyjít vstříc všem Vašim požadavkům. Při realizaci využíváme pouze kvalitních komponent značek ABB, Legrand, Schneider Electric, OEZ, Moeller, Schrack, …

Vzhledem k neustálému rozvoji ve všech elektrotechnických odvětvích jsou dnes i tyto obsáhlejší a složitější. Silnoproudé a slaboproudé rozvody jsou často vzájemně provázány.

  • Našim cílem je poskytovat komplexní služby svým zákazníkům, tedy realizovat elektroinstalace se všemi svými součástmi a návaznostmi jako celek. Tím odpadá zákazníkovi obstarávání více dodavatelů, jejich často náročná koordinace a vznik eventuelních chyb při výstavbě.
  • Snažíme se před započetím elektroinstalačních prací konzultovat se zákazníky všechny eventuality výstavby rozvodů tak, aby vznikla moderní instalace vyhovující i budoucím potřebám.
  • Ve všech námi nabízených službách nabízíme kompletní dodávku elektroinstalace od vypracování projektové dokumentace přes realizaci po revizi, následnou údržbu, případné opravy a pravidelné kontroly a revize.